Întâlnire cu tinerii – parohia Mavrodolu, municipiul Pitești

20martieintalniretinerimavrodolu5

Din încredințarea Înaltpreasfințitului Părinte Calinic, Arhiepiscopia Argeșului și Muscelului prin Sectorul Social, Filantropic și de Misiune și Sectorul Învățământ și Activități cu Tineretul – Biroul de Catehizare, a avut loc un program pastoral-misionar la parohia Mavrodolu din municipiul Pitești.

A fost rostit un cuvânt catehetic de părintele slujitor Stoica Marius, după care, împreună cu un grup de credincioși, a fost organizată o agapă pentru tinerii participanți la programul de catehizare.

20martieintalniretinerimavrodolu5

20martieintalniretinerimavrodolu5 20martieintalniretinerimavrodolu5 20martieintalniretinerimavrodolu5 20martieintalniretinerimavrodolu5

...: Home Știri și evenimente Întâlnire cu tinerii – parohia Mavrodolu, municipiul Pitești